Kontakt
Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe MARK Sp. z o.o.
Plac Kupiecki 8,
32-800 Brzesko,
woj. małopolskie

P.H.U MARK Sp. z o.o., Oddział Tarnów
ul. Warsztatowa 2,
33-100 Tarnów,

NIP: 869-17-72-613
REGON: 850413221

KRS: 0000073665
Adres sądu rejestrowego:
Sąd Rejonowy Wydział XII Gospodarczy dla Krakowa Śródmieście 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Kapitał zakładowy: 228000 zł

Konto bankowe PLN:
Alior Bank S.A. O/Brzesko 332490-0005-0000-4530-3155-2909
Konto bankowe EURO:
PL 592490-0005-0000-4600-2679-6099, SWIFT: ALBPPLPW

Godziny otwarcia działu handlowego Brzesko:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 13:00

Godziny otwarcia działu handlowego Tarnów:
poniedziałek – piątek: 8:30 – 16:30
sobota: 8:30 – 13:00

Drzwi, podłogi, bramy, osłony okienne okna dachowe

tel. +48 14 68 64 041 tel. +48 14 66 315 22
e-mail: sprzedaz@mark-brzesko.pl

Marcin Put

tel. +48 667 971 587

e-mail: m.put@mark-brzesko.pl

Szczepan Święch

tel. +48 609 430 015

e-mail: s.swiech@mark-brzesko.pl

Kamil Wojciechowski

tel. +48 691 414 539

mail: k.wojciechowski@mark-brzesko.pl

Przedstawiciel Handlowy

Kamil Chudyba

tel. +48 603 942 844,

e-mail: k.chudyba@mark-brzesko.pl

Okna PVC, Okna drewniane, Rolety zewnętrzne

tel. +48 14 68 64 041
e-mail: okna@mark-brzesko.pl

Brzesko:

Dominik Brala

tel. +48 691 348 430

e-mail: d.brala@mark-brzesko.pl

Piotr Baranek

tel. +48 661 110 007

e-mail: p.baranek@mark-brzesko.pl

Piotr Lelito

tel.+48 691 949 799

email: p.lelito@mark-brzesko.pl

Mateusz Zając

tel. +48 667 970 462

email:m.zajac@mark-brzesko.pl

Tarnów:

Mariola Jagiełło
tel. +48 667 971 259, e-mail: m.jagiello@mark-brzesko.pl

Mateusz Ciuruś
tel. +48 785 651 905, e-mail: m.ciurus@mark-brzesko.pl

Dział Produkcji Stolarki Aluminiowej
Zamówienia Inwestycyjne

ul. Przy Rondzie 7, 32-800 Brzesko tel. +48 14 68 66 303
e-mail: produkcja@mark-brzesko.pl

Robert Jacak
tel. +48 609 654 785
Jacek Nawrocki
tel. +48 693 356 560
Ryszard Batko
tel. +48 667 971 588
Michał Ząbkowski
tel. +48 603 941 544